Bİlgİ İstek Formu


 

Work and Travel

Wat Erken Kayıt Avantajları


ATLANTIC olarak ne kadar erken kayıt olup planlarınızı ona göre yaparsınız daha rahat ve planlı bir süreç geçireceğinizi düşünerek, erken kayıt olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Work and Travel programlarına erken kayıt olmanın birçok avantajı vardır.

Yıllardan beri bazı işler kontenjanlarından veya gelen taleplerden dolayı erken dolmaktadır. Bu işler için erken hareket etmeniz gerekir. Daha fazla iş seçeneği ve iş fuarı arasından değerlendirip karar verebilmeniz için erken kayıt olmanız gerekir.

Erken kayıt indirimlerinden yararlanıp daha ekonomik şartlarda programa katılabilmek için erken ön kayıt yaptırmanız gerekir.

Arkadaş grubunuzla katılmak istiyorsanız, kontenjanlar dolmadan rahat bir şekilde işlere yerleşmek için arkadaş grubunuzla beraber erken kayıt olmanız gerekir.
İş Fuarına katılıp işverenlerle yüz yüze görüşebilmek için erken kayıt yapmanız gerekir. Amerika’nın büyük işverenleri ile yüz yüze konuşup, iş olanaklarını değerlendirmek size daha başarılı ve bilinçli bir tercih yapmanıza yardımcı olacaktır.

Resmi evraklarınız (DS-2019 Ve İş Kabul Formu) gelmeden vize görüşmesi yapabilmek ve vize aldıktan sonra da rahat bir şekilde sınavlarınıza girip seyahat planlarınızı yapmanız için erken kayıt yapmanız gerekir.

Erken uçak rezervasyonu yaparak daha ucuza uçak bileti alabilmeniz için erken kayıt olup işlemlerinizi erken bitirmeniz yararlı olur.

Önemli Bilgiler!

  • Work and Travel programına lisans, yüksek lisans, hazırlık ve 4. sınıf öğrencileri katılabilir.

  • Work and Travel programı, 4 ay çalışıp 1 ay gezebileceğiniz maksimum 4 ay ABD'de kalabileceğiniz bir programdır.

  • Work and Travel programı, ingilizcenizi geliştiren ve kişisel gelişimize kattı sağlayan bir programdır.