Bİlgİ İstek Formu


 

Dil Okulu

Konaklama

Aile Yanı
Ana dili İngilizce olan bir aile yanında konaklama, İngilizce eğitimin devamı niteliğini taşırken, öğrencinin sosyal hayatta yabancı dil pratiği yapabilmesine olanak sağlar. İngiliz kültürü ve yaşam tarzını tanıtmaya yardımcı olan aileler, okullar tarafından özenle seçilir ve gerekli standartlara uygunluğu periyodik olarak denetlenir. Aile yanında konaklama, tercihe göre tek veya iki kişilik odada, “kahvaltı dâhil” veya “kahvaltı ve akşam yemeği dâhil” şeklinde olabilir. Aile yanı konaklamada öğrenciler İngiliz kültürünü daha yakından tanıma fırsatı olur.


Öğrenci Yurdu
Okulların bazıları, kendi bünyelerinde öğrenci yurtlarına da sahiptir.

Yurt konaklaması özellikle arkadaşlık paylaşımları açısından idealdir. Birçok öğrenci yurdu, konforlu odalarının yanı sıra, çalışma ve dinlenme odaları, telefon, televizyon, kütüphane, bilgisayar odaları ve spor salonlarına da sahiptir. Öğrenci yurtlarında genellikle yemek verilmez ancak bazı yurtların öğrenci kullanımına açık mutfakları bulunur.

Kiralık Daire
Uzun süre yurtdışında eğitim görecek öğrencilerin tercih edebileceği bir konaklama seçeneğidir. Aynı dairenin birkaç kişi tarafından paylaşılması konaklama maliyetlerini düşürebilir.

Önemli Hatırlatmalar

  • ATLANTIC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.

  • Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.

  • Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir.

  • Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar İngiltere Hükümeti tarafından onaylı okullardır.