Bİlgİ İstek Formu


 
MALTA

Malta’daki ilk İngilizce dil okulu olarak bilinen Global Village Dil Okulu sahil kordonuna yalnızca yürüme mesafesi kadar uzaklıktadır.  Okul bir FELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitimi Organizasyonu Federasyonu) üyesi olarak faaliyet sürdüren GV malta, oldukça uygun fiyatlarda kaliteli ve güvenilir bir eğitim sunmaktadır. 

Üstelik villa tarzındaki modern binasıyla da oldukça dikkat çekmektedir. 

Global Village Dil Okulu konum olarak  denizden iki dakika kadar uzaklıktadır. Bu bölge Malta’daki diğer bölgelere göre daha yeşildir ve Malta’nın sakin olan kuzey bölgesinde yer almaktadır. 

Eğitim konusunda öğrencilerine gayet sıcak ve rahat ortamlar sunmakta olan GV Malta her yönden kaliteli bir okul olup bünyesinde interactive yazı tahtası, klimalı olan 11 sınıftan oluşmaktadır. 

Okulda ayrıca bilgisayar odası, okuma odası, kafeterya ve internet e-mail erişimi bulunan mükemmel manzarasını seyretmek adına büyük bir terası da öğrencilerine sunmaktadır.

Okulda konaklama Aile Yanı Konaklama ve Self – Catering Apartlar şeklindedir.    
   
   
ST JULIANS
   
     
     
     
   
     
     
 
BROŞÜR / FİYAT
 
 
   
   

Önemli Hatırlatmalar

  • ATLANTIC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.

  • Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.

  • Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir.

  • Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar Malta Hükümeti tarafından onaylı okullardır.