Bİlgİ İstek Formu


 
MALTA

ESE Malta Dil Okulu 1996 yılından bu yana dünyanın her yerinden ve her yaştan öğrencilere kaliteli Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Kalite dil öğrenimi alanında 15 yıllık deneyime sahiptir.

ESE Malta Dil Okulu, St.Julians şehrinde, kafeteryalara, restoranlara, casino, sinema ve diğer atraksiyonlara ve de denize oldukça yakın olan mükemmel bir konumdadır. Okul; modern, donanımlı ve yüksek standartlara sahiptir. Sınıflar ESE ideal bir öğrenme ortamı yapma, aydınlık, ferah ve tam klimalıdır. Wi-Fi tüm ESE öğrenciler için okul binası genelinde ücretsiz olarak kullanılabilir. Pazartesiden Cumaya kadar, sabahları 45’er dakikalık dersler görülmektedir.

Aynı zamanda ESE, e-öğrenme programı sunmaktadır. ESE tüm genç öğrenciler için okula bir günlük özel pick-up taşıma hizmeti vermektedir. Hizmet bizim ev sahibi aile ve konut tüm yakın önceden seçilmiş pick-up noktaları ile çalışır. Bu pick-up noktaları ESE haritasında gösterilir. Okuldan sonra öğrenciler, ESE organize faaliyetleri için ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır. Dil öğrenme deneyimini sadece sınıf ile sınırlı tutmayan ESE örgütlü sosyal etkinliklere katılarak, sizin gibi diğer çok dilli dil öğrenenler ile etkileşim içinde olmanızı sağlar. ESE, konaklama için; aile yanı, yurt, otel veya daire gibi birden fazla seçenek sunmaktadır.Havaalanına geldiğiniz andan itibaren ESE ailesinin bir üyesi olarak görüleceksiniz.
   
   
ST JULIANS
   
     
     
     
   
     
     
 
BROŞÜR
 
 
 
FİYAT LİSTESİ
 
   

Önemli Hatırlatmalar

  • ATLANTIC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.

  • Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.

  • Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir.

  • Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar Malta Hükümeti tarafından onaylı okullardır.