Bİlgİ İstek Formu


 
MALTA

Linguatime Malta Dil Okulu Sliema’da bulunmaktadır. Linguatime Malta Dil Okulu uluslararası bir profesyonel İngilizce dil okuludur.Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri eğlenceli ve güvenli bir ortamda İngilizce öğrenebilirler.

Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli konaklama yelpazesi sunulmaktadır. ATLANTIC Yurtdışı Eğitim öğrencileri Linguatime Malta Dil Okulunda paylaşılan mutfaklı dairelerde, bir ailenin yanında, Sliema veya St.Julian’s’ta bulunan otellerden birinde konaklamayı tercih edebilirler. ATLANTIC Yurtdışı Eğitim öğrencileri Linguatime Malta Dil okulunda, kaliteli eğitimi ve güzel sahil konumlu Malta’da harika vakit geçirebilirler.

Linguatime, 12 yıldan fazla deneyimi olan, FELTOM Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslı, Tower Road üzerinde, 20 derslik ve maksimum kapasitesi 230 öğrenci, Malta Uluslararası Havaalanı sadece 20 dakikalık mesafesinde , Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav hazırlık kursları , Çeşitli konaklama seçenekleri; aile yanı, mutfaklı daireler ve bir dizi otel, Haftalık eğlence programı ,24 saat, haftada 7 gün acil hattı, 24 saat, haftada 7 gün havaalanı transferleri, Ücretsiz İnternet, Ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, Kablolu televizyon alanı bulunan, Açık havada bahçesi bulunan tanınmış bir okuldur.
   
   
SLIEMA
   
     
     
     
   
     
     
 
BROŞÜR
 
 
 
FİYAT LİSTESİ
 
   

Önemli Hatırlatmalar

  • ATLANTIC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.

  • Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.

  • Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir.

  • Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar Malta Hükümeti tarafından onaylı okullardır.