Bİlgİ İstek Formu


 

Dil Okulu

Neden İrlanda

Tanıtım eksiği ve geçmiş vize uygulamaları sebebiyle İrlanda’da dil eğitim veren İrlanda dil okulları belki de dünyada en az Türk öğrenciye sahip eğitim kurumlarıdır.

Ortalama uçuş süresi 4,5 saattir. Öğrenciler İrlanda’ya çok hızlı ve kolay ve uygun fiyatlarla ulaşabilmektedir.

İrlanda 2011 yılında dünyada yalnızca Türk Üniversite Öğrencileri için uygulamaya koyduğu MEI vize pilot uygulaması ile Türk öğrenciler, çok az evrak ve az bir yükümlülük ile 3 iş gününde vize alabilmektedir. Kısa süreli dil eğitiminde alınabilecek en kolay ve hızlı vize şu anda İrlanda vizesidir. İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen İrlanda’da dil okulu ya da İrlanda’da üniversite okumak isteyen Türk öğrenciler vize konusunda şanslıdır.

İrlanda nüfusunun %36'sı 25 yaş altıdır ve genç nüfusunuzda etkisiyle İrlanda' da İngilizce öğrenmeyi tercih etmek öğrenci olunabilecek en iyi yeri seçmek anlamına da gelir.

İrlanda' da dil okullarınızdan sonra haftada 20 saate kadar part time olarak çalışabilirsiniz.

İrlanda; Google, Intel, Microsoft, Hewlett Packard, Apple, Yahoo, Adobe ve Amazon.com gibi ünlü şirketlerin Avrupa merkezidir. İrlanda' da İngilizce öğreniminizden sonra iş arayabilir ve kim bilir dünyaca ünlü şirketlerde çalışma imkânı bulabilirsiniz.
Yüksek eğitim standartlarının bulunması sebebiyle bu ülkeyi tercih edebilirsiniz.


Önemli Hatırlatmalar

  • ATLANTIC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, dil okulu kayıt yerleştirmelerinde okulun katalog fiyatları dışında herhangi bir ücret almamaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar okulların orijinal kataloglarından alınmıştır.

  • Kayıt anında okulun güncel fiyatları ve özel kampanyaları geçerli sayılacaktır.

  • Bazı okullarda eğitim ve konaklama fiyatları sezona göre değişebilmektedir.

  • Temsilciliğini yapmış olduğumuz tüm okullar İrlanda Hükümeti tarafından onaylı okullardır.